Медичне обладнання
+38 (044) 223 14 06

Motic Motic була створена в 1988 році як високотехнологічне виробниче підприємство, що спеціалізується на виробництві звичайних мікроскопів. З тих пір компанія перетворилася на світовий бренд з відділами продажів у Канаді, Німеччині, Гонконгу, Іспанії та США.

Наша виробнича база в Китаї складається з чотирьох власних фабрик Motic Xiamen. Центр досліджень та розвитку Xiamen має понад 100 професійних інженерів та техніків, що охоплюють оптичний, механічний, промисловий, електронний та програмний дизайн.

Сьогодні спеціальні команди Motic, що складаються з більш ніж 2000 осіб, готові допомогти вам у пошуку конкурентних рішень.

Наприкінці 1990-х років компанія почала вивчати та розробляти доступні цифрові мікроскопічні рішення, що складаються з апаратного та прикладного програмного забезпечення. Це виявилося гідною інвестицією, перетворюючи Motic на один з провідних брендів продуктів цифрової мікроскопії.

Головний успіх Motic по всьому світу, крім відмінного співвідношення ціни та продуктивності мікроскопів, ґрунтується на тісній співпраці з нашими дилерами:

Взаємна вигода;

Взаємні цілі;

Довгострокове партнерство.

Motic – це компанія, яка має сертифікати ISO9001, ISO14001 та ISO13485.

Motic