Медичне обладнання
+38 (044) 223 14 06

Наші партнери

Перейти на сайт або перейти на сторінку

Eppendorf є провідною компанією в галузі життєвих досліджень, яка розробляє та реалізує інструменти, витратні матеріали та послуги з обробки рідин, зразків та клітин у лабораторіях по всьому світі. Асортимент продукції включає в себе піпетки та автоматизовані системи піпетування, дозатори, центрифуги, мікшери, спектрометри та обладнання для ампліфікації ДНК, а також ультранизьких температурних морозильників, ферментаторів, біореакторів, CO2-інкубаторів, шейкерів та систем маніпулювання клітинами. Витратні матеріали, такі як наконечники піпетки, пробірки та ін. доповнюють асортимент високоякісних преміальних продуктів.

Convergent Technologies

Перейти на сайт або перейти на сторінку

Convergent Technologies є новим лідером у галузі інтегрованих медичних рішень. Ми прагнемо надавати інноваційні та економічно ефективні рішення для охорони здоров’я, які дозволять людям жити здоровим життям.

Перейти на сайт або перейти на сторінку

Motic була створена в 1988 році як високотехнологічне виробниче підприємство, що спеціалізується на виробництві звичайних мікроскопів. З тих пір компанія перетворилася на світовий бренд з відділами продажів у Канаді, Німеччині, Гонконгу, Іспанії та США.

Перейти на сайт або перейти на сторінку

В секторі медичних лабораторій DiaSys є синонімом високоякісних реагентів та систем, які є безпечними у застосуванні, надзвичайно надійними, а також екологічно чистими та стійкими. Підтримка та зміцнення нашої видатної репутації є керівним принципом нашої щоденної роботи.

logo-Edan

Перейти на сайт або перейти на сторінку

EDAN Instruments – це професійна високотехнологічна компанія, що має власні центри розробки і виробництва інноваційного медичного обладнання. Продукцію Edan Instruments можна розділити на 5 груп: акушерство і гінекологія, моніторинг пацієнта, діагностична ЕКГ, ультразвукова візуалізація та In-vitro діагностика. В асортимент EDAN Instruments входить більше 80 видів продукції, що робить її одним з провідних постачальників медичного обладнання.

logo-Siemens

Перейти на сайт або перейти на сторінку

Siemens Siemens розробляє рішення в галузі діагностики та терапевтичного контролю. Компанія пропонує асортимент продукції, включаючи аналітичні системи для клінічної хімії, імунохімічної гематології, мікробіології, діабету, аналізу сечі, аналізу газів крові та лабораторної автоматизації. Siemens Healthcare працює у всьому світі.